0 ks 0,00 CZK

Dodací podmínky

 


Dodávky předmětu plnění (objednávaného zboží) budou podle dostupnosti produktů a přepravních možností prodávajícího realizované v co nejkratším termínu, většinou do 1 -5 pracovních dní od závazného potvrzení objednávky, ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší, po dohodě s kupujícím.

Místo odběru je stanovené na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu plnění na uvedené místo. Součást dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím vždy obsahuje daňový doklad, návod na používání zboží a záruční list.

Rozvoz zboží zajišťujeme po celé České republice. Náklady na dopravu zboží rozlišujeme podle zvoleného způsobu. Konkrétní způsob dodání si zvolíte v objednávkovém formuláři.

1. Osobní odběr

Osobní odběr je možné uskutečnit v naší firmě, její adresa je uvedena v sekci Kontakty. Při osobním odběru můžete samozřejmě zboží zaplatit při převzetí. Při přebíraní zboží je potřebné prokázat svojí totožnost platným dokladem. Osobní odběry jsou pochopitelně zdarma.

2. Poštovní doprava

Zboží by Vám mělo být doručeno nejdéle do  3 -5 dní od potvrzení disponibility zboží v naší kontaktní kanceláři přímo do Vašeho bytu či domu. Zboží můžete platit bankovním převodem nebo dobírkou. Dodaní je zabezpečené společností PPL. 

Partneři