0 ks 0,00 CZK

O nás


Společnosti NMC Czech, s.r.o. a NMC Slovakia, s.r.o. vznikly v roce 2005 jako pobočky společnosti NMC Belgie,  která má na evropském trhu svoji pevnou pozici již od roku 1950.  

Působnost celé skupiny NMC se dá rozdělit na čtyři následující oblasti :

První oblastí je výroba a prodej interiérových doplňků, mezi které patří stropní kazety, lišty a rozety z polystyrénu a polyuretanu. Výrobky se distribuují v celé Evropě, kde patříme k jednomu z největších dodavatelů. Mezi největší odběratele patří především sítě DIY, např. Baumax,Hornbach,Globus.

Druhou oblastí je výroba a prodej vodo-topo izolací z pěnového polyetylenu, kaučuku a polyuretanu. Zde jsme uznávaným dodavatelem v celé Evropě a např. na trhu s PE izolacemi v Polsku jsme zároveň lídrem trhu.

Další oblastí, kde se společnost NMC prosazuje, je výroba a prodej izolací pod plovoucí podlahy z extrudovaného a zpěněného polystyrénu.

Velmi důležitou oblastí aktivit firmy NMC je výroba obalových a ochranných prvků z pěnového polyetylenu. Výrobky se využívají v nejrůznějších odvětvích na ochranu výrobků před poškozením při manipulaci a přepravě. V této oblasti je NMC jediným výrobcem ochranných prvků v Evropě certifikovaným pro automobilový průmysl, kde splňuje všechny kvalitativní kritéria a dokázala se prosadit u takových značek jako je Volkswagen,Škoda a Audi.

Na trh ČR a SR vstoupila firma NMC akvizicí firmy Polysmat, s.r.o.. V současnosti má jednu pobočku v ČR se sídlem v Chomutově se zavedenou výrobou stropních kazet z polystyrénu a druhou pobočku obchodního charakteru na Slovensku, která je umístěna ve městě Šala.

NMC zastřešuje svými pobočkami téměř celou Evropu, ale působí i mimo evropský kontinent. NMC vlastní výrobní závody rozmístěné v celé Evropě tak, aby bylo zaručeno optimální zásobování evropského trhu v každém regionu rovnoměrně a při optimálních nákladech. Společnost se soustřeďuje hlavně na inovaci svých výrobků a přináší na trh kvalitní a patenty chráněné výrobky.

Na těchto internetových stránkách je k dispozici on-line servis a naši zaměstnanci jsou zároveň připraveni Vám zodpovědět případné dotazy.


 

Partneři